ג.ש.ת יבוא ציוד לתעשייה ובניין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יבוא מוצרים בהתאמה אישית

 
לפעמים אתם נתקלים בדרישות מיוחדות אשר דורשות ציוד בנייה יוצא דופן, בשביל להוציא את הרעיון לפועל. אם אתם צריכים מוצר במידות מסוימות ולצורך ייחודי, הגעתם למקום הנכון. בג.ש.ת יבוא ציוד לתעשייה ובניין דואגים ללוות אתכם לאורך כל התהליך – החל משלב האפיון הראשוני, דרך התכנון, היבוא ועד שתקבלו את המוצר.
 

איך זה עובד?

 
אנחנו יודעים כי לעיתים רבות אתם רואים בעיני רוחכם מוצר שעדיין לא פותח, יובא או יוצר. אנו מאמינים כי הניסיון שלכם בעבודתכם מניב באופן שוטף מוצרים חכמים וייחודיים, ולכן אנו מעמידים בפניכם שירות ייחודי לייצור וליבוא של מוצרי תעשייה ובניין בהתאמה אישית, אשר תניב בדיוק את המוצר עליו אתם חולמים.
 

שלב האפיון והתכנון

 
בפגישה עימכם אנו נלמד אחד לאחד את הצרכים, הרצונות והדרך בה אתם רואים את המוצר ונדאג לייבא עבורכם את המוצר שייוצר בדיוק עבורכם לפי הדרישות והפרמטרים שלכם.

יש לכם שרטוט מדויק של הפריט שאתם צריכים? מעולה! אפשר לתאם פגישה, שבו אנחנו נכיר את הצורך האינדיבידואלי שלכם, נתרשם מהשרטוט ונבין לעומק את דרישותיכם. לאחר מכן נעניק לכם הצעת מחיר, לאחר שהשווינו בשבילכם מחירים בין כל הספקים שלנו.

אם עדיין אין לכם מידות מדויקות ושרטוט למוצר שלכם – אנחנו נאפיין אותו, נשרטט אותו, נייצר לכם מוצר לדוגמה. לאחר קבלת אישורכם, אנחנו נייצר עבורכם את כל הסדרה. כמו כן תקבלו תמונות של צורת האריזה.
 

שלב היבוא

 
אנחנו נזמין בשבילכם את המוצר מהספק, ונטפל בכל ענייני הבירוקרטיה הנדרשים. החל משלב ההזמנה אנחנו מפקחים ועוקבים אחר ההתקדמות בהזמנה. לשם כך, אנחנו מגיעים לסין, מקבלים דוחות ביקורות ומבצעים בדיקות אצל הספק.
 

מה אפשר לייבא בהתאמה אישית?

 
אנחנו מתמחים ביבוא ובאספקת מוצרים בהתאמה לאישית לחברות ולעסקים בתחום הבנייה. בין היתר אנחנו מעמידים לרשותכם מומחים שמתמחים ביבוא:
 
 
  • כלי עבודה לבניין
  • ציוד בטיחות
  • חוטי מתכת
 
 
 
  • חלקי פלסטיק בהזרקה
  • פיגומים
 
 
 
  • מוצרים הדורשים עיבוד שבבי
  • שקים להטמנת אסבסט
 
 
 
 
אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ, אשר תקדם אתכם צעד אחד נוסף לעבר המוצר הנכסף. לתיאום פגישה עם המומחים שלנו: 072-3253678